Het Mocca team

Medewerkers Mocca

Mocca adviseert scholen en culturele instellingen bij de opzet en uitvoering van cultuuronderwijs. Dit doen wij met een klein team van vaste medewerkers aangevuld met een groep enthousiaste zzp’ ers.  

, Het Mocca Team

Peggy Brandon

Directeur
pbrandon@mocca.amsterdam
+31 (0)20 620 9567

, Het Mocca Team

Thijs van der Vossen

Adviseur primair onderwijs
tvandervossen@mocca.amsterdam
+31 (0)6 523 089 80

, Het Mocca Team

Fleur de Kort

Adviseur primair onderwijs
fdekort@mocca.amsterdam
+31 (0)6 507 344 14

, Het Mocca Team

Marije de Vries

Adviseur primair onderwijs
mdevries@mocca.amsterdam
+31 (0)20 620 95 67

, Het Mocca Team

Ben Hekkema

Coördinator cursussen en netwerken
Mocca Academie

bhekkema@mocca.amsterdam
+31 (0)6 520 856 95

, Het Mocca Team

Christy Ju

Hoofd Communicatie
cju@mocca.amsterdam
+31 (0)20 620 95 67

, Het Mocca Team

Niek Putman

Coördinator evenementen, productie en Cultuurbusbegeleider
nputman@mocca.amsterdam
+31 (0)20 620 95 67

, Het Mocca Team

Naniki Lopez

Cultuurblogger
Met Naniki naar Cultuur

, Het Mocca Team

Richard Smolenaers

Manager Cultuur en Resultaat
rsmolenaers@mocca.amsterdam
+31 (0)6 523 202 00

, Het Mocca Team

Reanchello Anastacia

IT-Salesforce beheerder
ranastacia@mocca.amsterdam
+31 (0)20 620 95 67

, Het Mocca Team

Lohi Vlaming

IT-Ondersteuning
lvlaming@mocca.amsterdam
+31 (0)20 620 95 67

, Het Mocca Team

Felice Pootjes

Cultuurbus en Administratie
fpootjes@mocca.amsterdam
+31 (0)20 421 28 53

, Het Mocca Team

Micky Schwarz

Cultuurbus en Cultuurboot
mschwarz@mocca.amsterdam
+31 (0)20 620 95 67

, Het Mocca Team

Beate Schwarz

Office Manager
bschwarz@mocca.amsterdam
+31 (0)20 620 95 67

, Het Mocca Team

Kim Blackburn

Projectbegeleider Pilot Cultuurcoach
kblackburn@mocca.amsterdam
+31 (0)6 393 177 05

X