Medewerkers Mocca

Mocca adviseert scholen en culturele instellingen bij de opzet en uitvoering van cultuuronderwijs.

Peggy Brandon

Directeur 
pbrandon@mocca-amsterdam.nl
+31 (0)20 620 9567

Richard Smolenaers

Manager Cultuur en Resultaat
rsmolenaers@mocca-amsterdam.nl
+31 (0)6 523 202 00

Beate Schwarz

Office manager 
bschwarz@mocca-amsterdam.nl
+31 (0)20 620 95 67

Felice Pootjes

Cultuurbus en Administratie 
fpootjes@mocca-amsterdam.nl
+31 (0)20 421 28 53

Thijs van der Vossen

Adviseur primair onderwijs
tvandervossen@mocca-amsterdam.nl
+31 (0)6 523 089 80

Ben Hekkema

Coördinator cursussen en netwerken MoccaAcademie 
bhekkema@mocca-amsterdam.nl
+31 (0)6 520 856 95

Fleur de Kort

Adviseur primair onderwijs
fdekort@mocca-amsterdam.nl
+31 (0)6 507 344 14

Enzo Vredegoor

Adviseur vo-scholen & cultuur 
evredegoor@mocca-amsterdam.nl
06 13235232

 

Babette van Harsselaar

Adviseur primair onderwijs 
bvanharsselaar@mocca-amsterdam.nl
+31 (0)6 523 089 96

Reänchello Anastacia

Projectmedewerker 
ranastacia@mocca-amsterdam.nl
+31 (0)20 620 95 67

Marije de Vries

Adviseur primair onderwijs 
mdevries@mocca-amsterdam.nl
+31 (0)6 523 089 93

Carlijn van Wijk

Coördinator Interne Organisatie
cvanwijk@mocca-amsterdam.nl
+31 (0)20 620 95 67

Jason Fuzzally

ICT systeem- en mediabeheerder
jfuzzally@mocca-amsterdam.nl
+31 (0)20 620 95 67

Niek Putman

Cultuurbusbegeleider
nputman@mocca-amsterdam.nl
+31 (0)20 620 95 67

Mocca nieuws

Meetup Geld! Mocca cultuureducatie
Activiteiten

Meetup Geld!

Heb je meer mooie cultuureducatieplannen dan geld? Subsidiepotjes en fondsenwerving helpen ideeën werkelijkheid worden. Maar wat heb je nodig om aan geld te komen en hoe pak je dat aan? Doe je voordeel met de Meetup Geld! […]