Het Mocca team

Medewerkers Mocca

Mocca adviseert scholen en culturele instellingen bij de opzet en uitvoering van cultuuronderwijs.

Peggy Brandon

Directeur
pbrandon@mocca-amsterdam.nl
+31 (0)20 620 9567

Beate Schwarz

Office Manager
bschwarz@mocca-amsterdam.nl
+31 (0)20 620 95 67

Ben Hekkema

Coördinator cursussen en netwerken
Mocca Academie

bhekkema@mocca-amsterdam.nl
+31 (0)6 520 856 95

Thijs van der Vossen

Adviseur primair onderwijs
tvandervossen@mocca-amsterdam.nl
+31 (0)6 523 089 80

Fleur de Kort

Adviseur primair onderwijs
fdekort@mocca-amsterdam.nl
+31 (0)6 507 344 14

Babette van Harsselaar

Adviseur primair onderwijs
bvanharsselaar@mocca-amsterdam.nl
+31 (0)6 198 320 63

Marije de Vries

Adviseur primair onderwijs
mdevries@mocca-amsterdam.nl
+31 (0)20 620 95 67

Enzo Vredegoor

Adviseur vo-scholen & cultuur
evredegoor@mocca-amsterdam.nl
+31 (0)6 132 352 32

Kim Blackburn

Adviseur vo-scholen & cultuur
kblackburn@mocca-amsterdam.nl
+31 (0)20 620 95 67

Christy Ju

Hoofd-Communicatie
cju@mocca-amsterdam.nl
+31 (0)20 620 95 67

Naniki Lopez

Cultuurblogger
Met Naniki naar Cultuur

Richard Smolenaers

Manager Cultuur en Resultaat
rsmolenaers@mocca-amsterdam.nl
+31 (0)6 523 202 00

Carlijn van Wijk

Coördinator Interne Organisatie
cvanwijk@mocca-amsterdam.nl
+31 (0)20 620 95 67

Felice Pootjes

Cultuurbus en Administratie
fpootjes@mocca-amsterdam.nl
+31 (0)20 421 28 53

Micky Schwarz

Cultuurbus en Cultuurboot
mschwarz@mocca-amsterdam.nl
+31 (0)20 620 95 67

Niek Putman

Coördinator evenementen, productie en Cultuurbusbegeleider
nputman@mocca-amsterdam.nl
+31 (0)20 620 95 67

Sarah van Ree

Cultuurbusbegeleider
svanree@mocca-amsterdam.nl
+31 (0)20 620 95 67

Reanchello Anastacia

IT-Salesforce beheerder
imusterd@mocca-amsterdam.nl
+31 (0)20 620 95 67

Imke Musterd

IT-Salesforce beheerder
ranastacia@mocca-amsterdam.nl
+31 (0)20 620 95 67

Lohi Vlaming

IT-Ondersteuning
lvlaming@mocca-amsterdam.nl
+31 (0)20 620 95 67

Lennart Stoelwinder

Webdesign en communicatie
lstoelwinder@mocca-amsterdam.nl
+31 (0)20 620 95 67

Meld je aan voor de Nieuwsbrief!

Blijf op de hoogte over cultuureducatie en ontvang uitnodigingen voor meetups, masterclasses, Met Mocca naar Cultuur en andere Mocca events via onze nieuwsbrief. Daarnaast blijf je op de hoogte van belangrijke ontwikkelingen over cultuureducatie. Klik hieronder op de nieuwsbrief van jouw keuze en meld je aan voor de Mocca mailinglijst. 

X