Het Mocca team

Medewerkers Mocca

Mocca adviseert scholen en culturele instellingen bij de opzet en uitvoering van cultuuronderwijs. Dit doen wij met een klein team van vaste medewerkers aangevuld met een groep enthousiaste zzp’ ers.  

, Het Mocca Team

Peggy Brandon

Directeur
pbrandon@mocca.amsterdam
+31 (0)20 620 9567

, Het Mocca Team

Thijs van der Vossen

Adviseur primair onderwijs
tvandervossen@mocca.amsterdam
+31 (0)20 620 95 67
+31 (0)6 523 089 80

, Het Mocca Team

Fleur de Kort

Adviseur primair onderwijs
fdekort@mocca.amsterdam
+31 (0)20 620 95 67
+31 (0)6 507 344 14

, Het Mocca Team

Astou Toure

Adviseur primair onderwijs
atoure@mocca.amsterdam
+31 (0)20 620 95 67
+31 (0) 6 45251578

, Het Mocca Team

Marije de Vries

Adviseur primair onderwijs
mdevries@mocca.amsterdam
+31 (0)20 620 95 67
+31 (6) 2811 8317

, Het Mocca Team

Delano McAndrew

Adviseur primair onderwijs
dandrew@mocca.amsterdam
+31 (0)20 620 95 67
+31 (0) 6 2316 4771

, Het Mocca Team

Niek Putman

Productie evenementen & Programmeur MoccaAcademie
nputman@mocca.amsterdam
+31 (0)20 620 95 67

, Het Mocca Team

Ben Hekkema

Adviseur besturen
bhekkema@mocca.amsterdam
+31 (0)6 520 856 95

, Het Mocca Team

Reanchello Anastacia

IT-Salesforce beheerder
ranastacia@mocca.amsterdam
+31 (0)20 620 95 67

, Het Mocca Team

Lohi Vlaming

IT-Ondersteuning
lvlaming@mocca.amsterdam
+31 (0)20 620 95 67

, Het Mocca Team

Naniki Lopez

Cultuurblogger
Met Naniki naar Cultuur

, Het Mocca Team

Richard Smolenaers

Manager Cultuur en Resultaat
rsmolenaers@mocca.amsterdam
+31 (0)6 523 202 00

, Het Mocca Team

Felice Pootjes

Cultuurbus en Administratie
fpootjes@mocca.amsterdam
+31 (0)20 421 28 53

, Het Mocca Team

Luca Merlijn

Cultuurbus en cultuurboot
lmerlijn@mocca.amsterdam
+31 (0)20 421 28 53

, Het Mocca Team

Wenner Regales

Adviseur voortgezet onderwijs en MBO
wregales@mocca.amsterdam
+31 (0)20 620 95 67
+31 (0) 6 4152 6981

, Het Mocca Team

Joanne Smolders

Adviseur voortgezet onderwijs
jsmolders@mocca.amsterdam
+31 (0)20 620 95 67
+31 (0) 6 3397 0484

, Het Mocca Team

Kelly De Briais Backer

Adviseur voortgezet onderwijs
kbacker@mocca.amsterdam
+31 (0)20 620 95 67
+31 (0) 61254 8860

, Het Mocca Team

Annemieke Goudriaan

Adviseur voortgezet onderwijs
agoudriaan@mocca.amsterdam
+31 (0)20 620 95 67
+31 (0) 6 5059 9941

, Het Mocca Team

Christy Ju

Hoofd Communicatie & Programmeur MoccaAcademie
cju@mocca.amsterdam
+31 (0)20 620 95 67

, Het Mocca Team

Beate Schwarz

Office Manager
bschwarz@mocca.amsterdam
+31 (0)20 620 95 67

, Het Mocca Team

Kim Blackburn

Projectbegeleider Pilot Cultuurcoach
kblackburn@mocca.amsterdam
+31 (0)6 393 177 05

X