Medewerkers Mocca

Mocca adviseert scholen en culturele instellingen bij de opzet en uitvoering van cultuuronderwijs.

Peggy Brandon

Directeur 
pbrandon@mocca-amsterdam.nl
+31 (0)20 620 9567

Richard Smolenaers

Manager Cultuur en Resultaat
rsmolenaers@mocca-amsterdam.nl
+31 (0)6 523 202 00

Beate Schwarz

Office manager 
bschwarz@mocca-amsterdam.nl
+31 (0)20 620 95 67

Felice Pootjes

Cultuurbus en Administratie 
fpootjes@mocca-amsterdam.nl
+31 (0)20 421 28 53

Thijs van der Vossen

Adviseur primair onderwijs
tvandervossen@mocca-amsterdam.nl
+31 (0)6 523 089 80

Ben Hekkema

Coördinator cursussen en netwerken MoccaAcademie 
bhekkema@mocca-amsterdam.nl
+31 (0)6 520 856 95

Fleur de Kort

Adviseur primair onderwijs
fdekort@mocca-amsterdam.nl
+31 (0)6 507 344 14

Enzo Vredegoor

Adviseur vo-scholen & cultuur 
evredegoor@mocca-amsterdam.nl
+31 (0)6 132 352 32

 

Babette van Harsselaar

Adviseur primair onderwijs 
bvanharsselaar@mocca-amsterdam.nl
+31 (0)6 198 320 63

Reänchello Anastacia

IT-Salesforce beheerder
ranastacia@mocca-amsterdam.nl
+31 (0)20 620 95 67

Marije de Vries

Adviseur primair onderwijs 
mdevries@mocca-amsterdam.nl
+31 (0)20 620 95 67

Carlijn van Wijk

Coördinator Interne Organisatie
cvanwijk@mocca-amsterdam.nl
+31 (0)20 620 95 67

Kim Blackburn

Adviseur vo-scholen en cultuur
kblackburn@mocca-amsterdam.nl
+31 (0)20 620 95 67

Niek Putman

Cultuurbusbegeleider
nputman@mocca-amsterdam.nl
+31 (0)20 620 95 67

Christy Ju

Hoofd Communicatie
cju@mocca-amsterdam.nl
+31 (0)20 620 95 67

Imke Musterd

IT-Salesforce beheerder
imusterd@mocca-amsterdam.nl
+31 (0)20 620 95 67

Lohi Vlaming

IT-Ondersteuning
lvlaming@mocca-amsterdam.nl
+31 (0)20 620 95 67

Lennart Stoelwinder

Webredactie- en communicatiemedewerker
lstoelwinder@mocca-amsterdam.nl
+31 (0)20 620 95 67

Naniki Lopez

Cultuurblogger

Mocca nieuws

Meetup Geld! Mocca cultuureducatie
Activiteiten

Meetup Geld!

Heb je meer mooie cultuureducatieplannen dan geld? Subsidiepotjes en fondsenwerving helpen ideeën werkelijkheid worden. Maar wat heb je nodig om aan geld te komen en hoe pak je dat aan? Doe je voordeel met de Meetup Geld! […]