Medewerkers Mocca

Mocca adviseert scholen en culturele instellingen bij de opzet en uitvoering van cultuuronderwijs.

Peggy Brandon

Directeur | Chief Executive Officer
pbrandon@mocca-amsterdam.nl
+31 (0)20 620 9567

Richard Smolenaers

Manager Cultuur en Resultaat |
Culture and outcome manager   
rsmolenaers@mocca-amsterdam.nl
+31 (0)6 523 202 00

Beate Schwarz

Office manager | Office manager  
bschwarz@mocca-amsterdam.nl
+31 (0)20 620 95 67

Felice Pootjes

Cultuurbus en Administratie |
Culture bus and administration
fpootjes@mocca-amsterdam.nl
+31 (0)20 421 28 53

Thijs van der Vossen

Adviseur primair onderwijs |
Culture and education advisor
tvandervossen@mocca-amsterdam.nl
+31 (0)6 523 089 80

Ben Hekkema

Coördinator cursussen en netwerken MoccaAcademie |
MoccaAcademy courses and network coordinator
bhekkema@mocca-amsterdam.nl
+31 (0)6 520 856 95

Fleur de Kort

Adviseur primair onderwijs |
Culture and education advisor
fdekort@mocca-amsterdam.nl
+31 (0)6 507 344 14

Esther Jacobs

Adviseur primair onderwijs |
Culture and education advisor
ejacobs@mocca-amsterdam.nl
+31 (0)6 460 564 24

Babette van Harsselaar

Adviseur primair onderwijs |
Culture and education advisor
bvanharsselaar@mocca-amsterdam.nl
+31 (0)6 523 089 96

Roos Langendorff

Procesbegeleider LeerlijnenLabs vo |
Process supervisor LeerlijnenLabs high school
rlangendorff@mocca-amsterdam.nl
+31 (0)6 520 843 08

Marije de Vries

Adviseur primair onderwijs |
Culture and education advisor
mdevries@mocca-amsterdam.nl
+31 (0)6 523 089 93

Billie van der Linden

Projectmedewerker | Project associate
bvanderlinden@mocca-amsterdam.nl
+31 (0)20 620 95 67

Jason Fuzzally

ICT systeem- en mediabeheerder |
IT system and media administrator
jfuzzally@mocca-amsterdam.nl
+31 (0)20 620 95 67

Reänchello Anastacia

Projectmedewerker | Project associate
ranastacia@mocca-amsterdam.nl
+31 (0)20 620 95 67

Suzanne Kaldenbach

Social Media Maven Social Media Maven
skaldenbach@mocca-amsterdam.nl
+31 (0)20 620 95 67

Vivian Lansheuvel

Communicatie en Bijeenkomsten |
Communication and events
communicatie@mocca-amsterdam.nl
+31 (0)20 620 95 67

Mocca nieuws

Meetup Geld! Mocca cultuureducatie
Activiteiten

Meetup Geld!

Heb je meer mooie cultuureducatieplannen dan geld? Subsidiepotjes en fondsenwerving helpen ideeën werkelijkheid worden. Maar wat heb je nodig om aan geld te komen en hoe pak je dat aan? Doe je voordeel met de Meetup Geld! […]